Гінекологічні центри мережі клінік «Ваш 'лікар» пропонують найширший спектр послуг для того, щоб підтримувати жіноче здоров'я. Гінекологія - та галузь медицини, якою жінка не може нехтувати.

Ми бережемо жіноче здоров'я. Гінекологія для вас
Наш центр жіночого здоров'я пропонує вам отримати консультацію фахівця-гінеколога, пройти повне обстеження і, за необхідності, курс лікування. У наших клініках, спеціалізація яких - гінекологія і жіноче здововье, приймають тільки досвідчені практикуючі лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Наука, що вивчає жіноче здоров'я - Гінекологія
Гінекологія вивчає особливості жіночої репродуктивної системи, а також допомагає виявленню і лікуванню патології статевих органів. Крім того, пацієнтки звертаються в центр жіночого здоров'я для того щоб підібрати підходящий спосіб контрацепції. Таким чином, гінекологія - це та галузь медицини, яка розглядає один з найважливіших для життя питань - жіноче здоров'я.

Гінекологічних клінік в Москві досить багато, тому пацієнтки можуть вільно вибрати центр жіночого здоров'я, який би повністю відповідав їх вимогам і відповідав всім необхідним стандартам, такий, як центр гінекології "Ваш 'лікар"!

Що таке сучасний центр жіночого здоров'я та гінекології?
Центр жіночого здоров'я та гінекології сьогодні повинен бути оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє провести повне якісне обстеження по такому напрямку як Дитяча гінекологія гінекологія. Крім цього, ми вважаємо, що сучасна гінекологічна клініка в Москві повинна мати власну лабораторію: таким чином медичний центр, чия спеціалізація - жіноче здоров'я, бере на себе відповідальність за високу якість проведених досліджень і строки їх виконання.

У штаті хорошого медичного центру гінекології обов'язково є лікарі суміжних спеціальностей (ендокринологи, імунологи, невропатологи), консультація яких може знадобитися в ході додаткового обстеження. Таким чином, центр жіночого здоров'я - це по суті багатопрофільний медичний заклад із хорошою технічною базою.

Планування і ведення вагітності пропонує центр жіночого здоров'я. Гінекологія «під ключ»
Більшість гінекологічних клінік Москви, що підтримують жіноче здоров'я, пропонує послуги з планування та ведення вагітності, що цілком розумно, оскільки акушерство і гінекологія тісно взаємопов'язані. В центрах жіночого здоров'я мережі клінік «Ваш 'лікар» також ведуть прийом досвідчені акушери-гінекологи та інші фахівці, які допоможуть вам підготуватися до народження дитини.

Для того щоб підтримувати жіноче здоров'я, гінекологія наказує відвідувати профільного лікаря-гінеколога не рідше двох разів на рік - таким чином ви зможете попередити розвиток багатьох захворювань статевої сфери та уникнути ускладнень.

Дитяча гінекологія
У Центрах жіночого здоров'я мережі клінік «Ваш 'лікар» також ведуть прийом досвідчені дитячі гінекологи, консультація яких може знадобитися дитині в віці до 14-ти років.

Медичний гінекологічний центр "Ваш 'лікар" - кращий вибір для Вас!
Наші клініки гінекології успішно функціонують в Москві вже більше десяти років. За цей час фахівцями нашого Центру гінекології накопичений величезний досвід, що допомагає ефективно оберігати жіноче здоров'я. Центр жіночого здоров'я постійно удосконалює свою роботу, орієнтуючись на європейські стандарти обслуговування, розширюємо перелік надаваних послуг і обов'язково враховуємо побажання наших пацієнтів. Зверніться до нас, ми збережемо Ваше жіноче здоров'я!